تبلیغات
علم اعداد
خانه درباره من مقدمه آموزش مجازی محاسبه عدد تقدیری وبلاگ تماس با ما
علم اعداد
تاریخ تولد ما اتفاقی نیست، بلکه نتیجه مجموعه‌ای از اوضاع و شرایط مشخص است
آیا نام شما برای شما مناسب است؟

انرژی هائی که در نام شماست، زندگی شما، رسالت شما، علاقه ها و بیزاری های شما، ایده آل های شما، و شرایط و تجربیات شما را می سازد.

این انرژی ها را می توان در :

·       نام

·       نام خانوادگی

·       نام و نام خانوادگی

·       نام مستعار

یافت.

 

هرگز تاثیر نام خانوادگی را نادیده و دست کم نگیرید

آیا از شرایط و اوضاع زندگی خود خشنود هستید یا در انتظار تغییراتید؟ آیا تعجب نمی کنید از اینکه چرا همانطور که فکر می کنید؛ انجام می دهید و چرا احساس نمی کنید که کار را به اتمام می رسانید و احساس رضایت نمی کنید؟ اگر در جستجوی جواب باشید، می توانید تغییراتی را ایجاد کنید. بنابراین آماده اید تا  مسائل پایه ای را رسیدگی کنید که نشان می دهند زندگی شما بطور مستقیم از نام شما تاثیر می گیرد.

بسیاری از جوانان بدنبال تازه ها و مسائلی متفاوت هستند و اغلب بدون اینکه نسبت به اتفاقات آینده، توجه و تفکر جدی و آگاه لازم را داشته باشند؛ خیلی زود ازدواج می کنند. و یا اینکه شریک خود را واقعا درک نمی کنند و تغییرات باور نکردنی بین آنها اتفاق می افتد.

 

چرا خانم ها بعد از ازدواج تغییر می کنند؟

خانم ها بعد از ازدواج، زندگی جدید را پذیرفته و مسئولیت های جدیدی را بعهده می گیرند. بعد از ازدواج نام خانوادگی خانم ها نیز تغییر کرده و با نام خانوادگی همسر شناخته و صدا زده می شوند. این نام خانوادگی جدید سبب تغییراتی در خصوصیات، شخصیت، طرز تفکر و ... در خانمها می شود که معمولا از تاثیرات آن شناختی ندارند.

آیا شما جزء آندسته از خانم هائی هستید که همسرتان می گوید بعد از ازدواج تغییر کرده اید، بهتر یا بدتر شده اید؟ آیا از اینکه نام خانوادگی جدید سبب ایجاد تغییرات در طرز تفکر؛ مسئولیت ها؛ سلامتی فیزیکی؛ تجربیات و همچنین سرنوشت شما شده است، باید از همسرتان قدردانی کنید یا نه؟ شکایت بیشتر خانم ها بعد از ازدواج، مسئله اضافه وزنشان بوده است. بسیاری از آن ها می گویند؛ تغییرات از زمانی اتفاق افتاد که مسئولیت های جدید را بعهده گرفته اند یا عاداتشان را تغییر داده اند. و این مطلب، درواقع از زمانی اتفاق افتاده است که فرد تغییری در نام خانوادگی خود داشته است.  

 

نام خانوادگی تفاوت ایجاد می کند

آیا تا بحال به این نکته توجه کرده اید که چرا بسیاری از خانواده ها با یکدیگر فرق می کنند؟ این تفاوت ها را می توان در مواردی از جمله : خانواده ای مستقل، خانواده ای خوشحال و خوشگذران، خانواده ای سودمند و شکاک، خانواده ای بی قرار و بی نظم، خانواده ای مسئول و عاشق، خانواده ای مرموز و حساس، خانواده ای سازمان یافته با طرز تفکر تجاری، و ... مشاهده نمود. همه اینها بنوعی به انرژی های موجود در نام خانوادگی هر خانواده مربوط می شود.

دلایل مختلفی برای تنوع شخصیت های ذهنی وجود دارد ولی رابطه مستقیم با چگونگی طرز تفکر والدین، طرز برخورد و رفتار آنها و سطح فکری که توسط نام ایجاد می شود؛ دارد. حتی ضعف های فیزیکی که در یک خانواده بوجود می آید. در اینحالت؛ با اصلاح نام خانوادگی، مشکلات و ضعف ها نیز قابل اصلاح خواهد بود.

http://www.PersianMetaph.com/Consult.html