تبلیغات
علم اعداد
خانه درباره من مقدمه آموزش مجازی محاسبه عدد تقدیری وبلاگ تماس با ما
علم اعداد
تاریخ تولد ما اتفاقی نیست، بلکه نتیجه مجموعه‌ای از اوضاع و شرایط مشخص است
قول پدر

در سال 1989 زمین لرزه 8.2 ریشتر بیشتر مناطق آمریکا را با خاک یکسان کرد و در کمتر از چند دقیقه بیش از سی هزار کشته بر جای گذاشت.

در این میان پدری دیوانه وار به سوی مدرسه پسرش دوید. اما با دیدن ساختمان ویران شده مدرسه شوکه شد.

با دیدن این منظره دلخراش یاد قولی که به پسرش داده بود افتاد :

"پسرم هر اتفاقی برایت بیفتد، من همیشه پیش تو خواهم بود." و اشک از چشمانش سرازیر شد.

با وجود توده آوار و انبوه ویرانی ها کمک به افراد زیر آوار ناممکن به نظر می رسید. اما او هر لحظه تعهد خود به پسرش را به خاطر می آورد.

او دقیقا روی مسیری که هر روز صبح به همراه پسرش به سوی کلاس او می پیمودند تمرکز کرد و با به خاطر آوردن محل کلاس به آنجا شتافته و با عجله شروع به کندن کرد.

دیگر؛ والدین در حال ناله و زاری بودند و او را ملامت می کردند که کار بی فایده ای انجام می دهد.

ماموران آتش نشانی و پلیس نیز سعی کردند او را منصرف کنند. اما پاسخ او تنها یک جمله بود : آیا قصد کمک به مرا دارید یا باید تنها تلاش کنم؟؟؟

هشت ساعت به کندن ادامه داد. دوازده ساعت ... بیست و چهار ساعت ... سی و شش ساعت ... و بالاخره در سی و هشتمین ساعت سنگ بزرگی را عقب کشیده و صدای پسرش را شنید فریاد زد پسرم!

جواب شنید : پدر من اینجا هستم. پدر من به بچه ها گفتم نگران نباشید، پدرم حتما ما را نجات خواهد داد. پدر! شما به قولتان عمل کردید.

پدر پرسید وضع آنجا چطور است؟؟ پسر گفت : ما 14 نفر هستیم، و زخمی، گرسنه و تشنه ایم. وقتی ساختمان فرو ریخت یک قطعه مثلثی شکل ایجاد شد که باعث نجات ما شد.

سپس پدر گفت : پسرم بیا بیرون.

- نه پدر؛ اجازه بدهید اول بقیه بیرون بیایند. من مطمئن هستم شما مرا بیرون می آورید و هر اتفاقی بیفتد به خاطر من آنجا خواهید ماند.