تبلیغات
علم اعداد
خانه درباره من مقدمه آموزش مجازی محاسبه عدد تقدیری وبلاگ تماس با ما
علم اعداد
تاریخ تولد ما اتفاقی نیست، بلکه نتیجه مجموعه‌ای از اوضاع و شرایط مشخص است
از خدا بخاطر همه چیز تشکر کن

کنار مشکلات قدم بزن و به اونها لبخند بزن.

اگر از بالا نگاه کنی، اونها رو کوچک می بینی و اگر از پایین نگاه کنی خودت رو کوچک می بینی.

از اونها تشکر کن که باعث شدند نوع جدیدی از حس درونیت رو تجربه کنی؛ باعث گشوده شدن دریچه های جدیدی در درونت شدند.

از خدا بابت قدرتی که در برابر مشکلاتی که توانایی حل کردنشون رو داشتی؛ بهت داد، تشکر کن. ا

و همچنین به خاطر مشکلاتی که توانایی حل اونها رو نداشتی تشکر کن. چون باعث شدند یه بار دیگه یادت بیاد که حکومت واقعی درونت دست کیه.

خدا رو شکر کن به خاطر تمام چیزهایی که بدست آوردی و خدا رو شکر کن به خاطر تمام چیزهایی که از دست دادی. چون باعث شدند یه بار دیگه یادت بیاد که همه چیزهایی که داری یه روزی از دست میرن.

از کسانی که بهت عشق ورزیدند؛ تشکر کن و همچنین از کسانی که عشق رو ازت دریغ کردند. چون باعث شدند طعم دلشکستگی رو بچشی و یه بار دیگه یادت بیاد که هیچ چیز ارزش شکستن دل آدمی رو نداره.

از کسانی که به تو یاری دادند و ازت دلجویی کردند تشکر کن و همچنین از کسانی که آزارت دادند. چون باعث شدند یه بار دیگه یادت بیاد یاری دهنده اصلی کیه و هر چیزی روی زمین، واسطه ای از طرف اون بیشتر نیست.

از کسانی که بخشیدنت، تشکر کن و همچنین از کسانی که نبخشیدند. چون باعث شدند همیشه یادت بمونه که اشتباه آسونه ولی جبرانش خیلی سخته.

از کسانی که به تو القاب زیبا نسبت دادند، قدردانی کن و همچنین از کسانی که به تو برچسب زشت زدند. چون باعث شدند یه بار دیگه به درونت برگردگی و فکر کنی که واقعا کدومشون هستی؟!

از کسانی که در موردت قضاوت عادلانه دارند تشکر کن و همچنین از کسانی که قضاوتی ناعادلانه داشتند. چون باعث شدند یه بار دیگه یادت بیاد خدا همیشه عادله.

از خدا تشکر کن برای کسانی که برات آرزوی خوشبختی کردند و همچنین برای کسانی که به خوشبختی تو بخل ورزیدند.

این تشکر برای اینه که خدا نیروی عشق رو بیشتر از اونها به تو بخشیده و تو قدرت این رو داری که به همه چیز روی زمین عشق بورزی. ا